Dark Side of the Mood

 

Dark Side of the Mood
There is no dark side of the mood really. Matter of fact it's all dark...

Intro


Człowiek posiada dwie strony swojej natury – ciemną i jasną – biologiczną i społeczną. Biologia człowieka przejawia się w instynkcie przetrwania, który stawia jednostkę przed wszystkimi innymi w dążeniu do celu, jakim jest szeroko rozumiany ewolucyjny sukces. Instynkt ten równoważony jest przez uwarunkowania społeczne, które w dążeniu jednostki do osobistych celów, nie pozwalają na ignorowanie potrzeb innych jednostek.

Aby zrozumieć rolę biologicznych czynników prowadzących do przestępczości, musisz pokonać drogę od ciemnej do jasnej strony ludzkiej natury. I wrócić do punktu wyjścia.

Twoim przewodnikiem będzie księżyc, z którym pokonasz drogę od nowiu, przez pełnię, do nowiu. Księżycowy szlak pokonasz przy dźwiękach jednej z największych płyt w historii muzyki - Dark Side of the Moon zespołu Pink Floyd..


 pokaż całe intro

Od nowiu do nowiu


Miesiąc księżycowy liczy 29 dni i podzielony jest na 4 kwadry po 7,25 dnia. Im więcej poprawnie wykonasz utworów, tym większą masz szansę na pokonanie drogi od nowiu do nowiu. Każdy poprawnie wykonany utwór pozwoli pokonać określoną część drogi liczoną w dniach.

Pierwsze dwie kwadry (od nowiu do pełni) stanowią o twojej ocenie z ćwiczeń, gdzie wraz z dopełnianiem księżyc podnosi coraz bardziej Twoją ocenę.

Kolejne dwie kwadry (od pełni do nowiu) stanowią o twojej gwarantowanej ocenie z egzaminu, gdzie wraz z ubywaniem księżyc coraz bardziej umniejsza liczbę pytań, na które będziesz musiał odpowiedzieć podczas egzaminu.


 pokaż szczegóły
Wszystkie regulacje dotyczące ruchu księżyca zawarte zostały w 'Księdze reguł'.

  Pobierz [pdf]

Utwory do zagrania


Przez kilka księżycowych miesięcy towarzyszyć będzie Ci płyta Pink Floyd Dark Side of the Moon, której utwory stanowić będą zadania, z jakimi przyjdzie Ci się zmierzyć w różnych fazach księżyca.


 powiększ diagram  szczegóły dot. utworów
Pozycja księżyca

Wykonane utwory przekładają się na drogę, jaką pokonuje księżyc w swoim ruchu od nowiu, przez pełnię, do nowiu.

 sprawdź pozycję
Jasna strona

Wiedza rzuca światło na to, co nieodkryte, co niewidoczne. Wiedza pozwala odkryć prawdę o ciemnej stronie ludzkiej natury.

 Światło poznania
Odtwarzacz muzyki

Informacje o aktualnych utworach, które wymagają interpretacji, znajdziesz poniżej.


[odgłos pracy serca]
There is no dark side of the moon really.
Matter of fact it's all dark.