Niebieski Koń


Niebieski Koń to zły koń jest. Niebieski Koń jest przestępcą – złodziejem, oszustem, gwałcicielem i mordercą. Niebieski Koń ma pięć nóg, bo odkąd dowiedział się, że jest nieparzystokopytny, postanowił przeszczepić sobie dodatkową nogę, by czuć się naprawdę nieparzystokopytny. Niebieski Koń jest bardzo nieszczęśliwy i w chwilach zadumy, kiedy akurat nie kradnie skrzypaczkom smyczków, nie odgryza dziewczynkom kucyków i nie morduje różowych jednorożców, kładzie się na łące i otulony mgłą wpatruje się w gwiazdy rozmyślając o swoim smutnym końskim losie. I rży do księżyca z żalu tak żałośnie, że w pobliskich sadach jabłka spadają z drzew, na cmentarzach więdną sztuczne kwiaty, a w gospodarce rośnie inflacja. Niebieski Koń nie wie ani jak ma na imię, ani dlaczego jest tym, kim jest. W głębi serca Niebieskiego Konia, mimo mroku jaki okrywa jego świat, tli się słabe światło, którego on sam nie potrafi już z siebie wydobyć. Niebieski Koń potrzebuje pomocy. Zostań kowalem losu Niebieskiego Konia i spraw by Niebieski Koń się uśmiał, a świat stanie się lepszy i pełen szczęśliwych, różowych jednorożców.

Kuźnia Niebieskiego Konia


Sprawdź jak wykuć podkowy, by Niebieski Koń się uśmiał (ze szczęścia). Sprawdź również jak stać się kowalem pomyślnego losu Niebieskiego Konia (i tym samym swojego).

  wejdź do kuźni

Historia Niebieskiego Konia


Ponieważ darowanemu Niebieskiemu Koniowi w zęby się nie zagląda, zajrzyj do jego mózgu i stajni, by poznać genezę jego kryminalnego życia.

  historia