Psychodeliczne śniadanie Adalberta

 

Psychodeliczne śniadanie Adalberta

Potęga śniadania


Śniadanie to najważniejszy posiłek dnia. Śniadanie nie jest wyłącznie dostarczeniem organizmowi odpowiednich składników odżywczych. Śniadanie to również podstawa odpowiedniej kondycji psychicznej. Ale śniadanie śniadaniu nierówne. Bo tylko śniadanie psychodeliczne to gwarancja dobrego samopoczucia, zmysłowych uniesień i odlotowych wrażeń przez cały dzień. A kto przyrządza najwyśmienitsze śniadania psychodeliczne? Oczywiście Adalbert. Smacznego!

Zbilansowane śniadanie


Aby nastroić ciało i ducha na cały dzień należy przyjąć odpowiednią dawkę zarówno soma-kalorii, jak i psyche-kalorii. Adalbert dostarczy przepisy, ale przygotowanie posiłku to już Twoja sprawa. Soma-kalorie biorą się z wiedzy, a psyche-kalorie z umiejętności. Aby stworzyć pełnowartościowe śniadanie, które tchnie energię w ciało i duszę, należy połączyć swoją wiedzę i umiejętności. Nada to Twemu śniadaniu psychodeliczny wymiar. Aby sprawdzić semestralne zapotrzebowanie kaloryczne, kliknij poniższy przycisk.

 zapotrzebowanie kaloryczne

Przyrządzanie śniadania


W ramach lekcji gotowania Adalbert omawiać będzie zarówno składniki potraw, jak i przepisy psychodelicznej kuchni. Zadaniem kucharzy będzie regularne sporządzanie potraw według wskazówek Adalberta. Potrawy wymagać będą zarówno wiedzy, jak i umiejętności, a wykonywane będą bądź indywidualnie, bądź zespołowo. Wykonane przez kucharzy potrawy będą oceniane przez Adalberta pod kątem kaloryczności. Aby wyświetlić wykaz potraw oraz ich nominalną kaloryczność, kliknij poniższy przycisk.

 potrawy i ich kaloryczność
Aktualne menu

przepraszamy, remanent

Kalkulator kaloryczny

Aby sprawdzić aktualny bilans kaloryczny, należy nacisnąć poniższy przycisk.

 bilans kaloryczny
Książka kucharska

Aby otworzyć książkę kucharską należy wpisać hasło i nacisnąć enter.