07

zgłoś się

 

07 zgłoś się

Witaj na służbie! Przed Tobą nie lada wyzwanie – szkolenie pełne zadań, dzięki którym nabędziesz wiele nowych kompetencji, a także szereg spraw kryminalnych i misji specjalnych oraz trudne śledztwo, w których będziesz mógł wykorzystać zdobyte kompetencje w praktyce. Plan Twojej służby wygląda następująco:

Szkolenie

W ramach ćwiczeń czeka na Ciebie szereg wyzwań, które będziesz pokonywać pracując głównie zespołowo. Twoja praca przekładać się będzie na punkty awansu zawodowego (na planie oznaczone kolorem pomarańczowym). Punkty awansu zawodowego decydują o Twojej randze – stopniu. Ranga decyduje o ocenie ze szkolenia, jak również o dostępie do niektórych zadań, które będziesz mógł wykonywać w ramach swojej pracy detektywa.

Zdobywając stopień komisarza zapewnisz sobie zaliczenie szkolenia (ocenę dst). Kolejne stopnie – nadkomisarz, podinspektor i inspektor – gwarantują odpowiednio ocenę dst plus, db i db plus. Bardzo dobry wynik szkolenia uzyskasz awansując do stopnia nadinspektora.

Wykonywanie zadań na najwyższym poziomie, zarówno podczas ćwiczeń, jak i w ramach służby, pozwoli Ci zdobywać odznaki (mózgowe), które decydują o przywileju wzięcia udziału w misji snajper (ind.) oraz zepołowej operacji klawisz.

Szczegółowe informacje o zadaniach w ramach szkolenia oraz służby otrzymywać będziesz na bieżąco od przełożonego.

 droga awansu
Służba

W ramach wykładów i służby w terenie (poza zajęciami) czeka Cię udział w memoriałach, w których będziesz mógł sprawdzić swoją wiedzę, jak również kilka spraw kryminalnych oraz misji specjalnych. Przede wszystkim jednak będziesz mieć okazję rozwiązać w ramach śledztwa jedną z najbardziej tajemniczych spraw ostatnich lat.

Biorąc udział w zadaniach zdobywać będziesz punkty doświadczenia detektywistycznego (oznaczone na planie kolorem niebieskim). Im większe będzie Twoje doświadczenie, tym Twój dostęp do danych w śledztwie będzie szerszy, a tym samym zwiększysz swoje szanse na poprawne rozwiązanie sprawy.

Zgromadzenie odpowiedniej liczby punktów doświadczenia detektywistycznego pozwoli Ci zdobyć jeden ze stopni detektywistycznych, dzięki któremu będziesz mógł cieszyć się gwarancją oceny minimalnej na ocenie okresowej pracy detektywa (egzaminie) - odpowiednio dst, db i bdb dla kolejnych stopni wtajemniczenia detektywistycznego.

Biorąc udział w misjach specjalnych zagwarantujesz sobie ułatwienia do egzaminu – możliwość nieodpowiadania na wybrane pytania lub skorzystania przez pewien czas z własnych notatek.

 droga awansu
Aktualne zadania

Wszystkie zadania zostały zakończone.

Misje i operacje specjalne

Wszystkie misje specjalne zostały zakończone.

Postęp

Sprawdź swoje postępy w szkoleniu i służbie.

 postęp
Akta i materiały

Aby móc regularnie rozwijać swoje kompetencje, korzystaj z dostępnych akt i materiałów szkoleniowych.

 materiały